Temporada 2013

DOMA CLÀSSICA

Ariadna Llabres  &  The Rascals Farm Garibaldi ( Alevins )

–  5es  CAMPIONAT D’ESPANYA

–  3ers  COPA DEL REY

– SUBCAMPIONS  DE  BALEARS

– SUBCAMPIONS  DE  MENORCA

– 1ers  Lliga Copa Menorca nivell 1

Gisela Salord  &  Noa Vita  ( Infantils )

– SUBCAMPIONS  DE  BALEARS

– 3ers  Campionat de Menorca

– 1ers  Lliga Copa Menorca nivell 2

Gemma Capo  &  Folly Foot  ( Alevins  )

– 3ers  Campionat de Menorca

– 3ers  Lliga Copa Menorca nivell  1

Josep Bosch &  Marfort ( Infantils )

–  3ers CAMPIONAT  DE  BALEARS

Clara Marques & Neula   ( Juvenils 0* )

– SUBCAMPIONS  DE  BALEARS

– SUBCAMPIONS  DE  MENORCA

– 1ers  Lliga Copa Menorca nivell 3

 

 

Lluís Femenias &  Lluna d’Alo ( Juvenils 1* )

– CAMPIONS  DE  BALEARS

– CAMPIONS  DE  MENORCA

– 2os  Lliga Copa Menorca nivell4

Cristina Calafat  &  Dago  ( Poltres 4 anys )

– SUBCAMPIONS  DE  BALEARS

– SUBCAMPIONS  DE  MENORCA

– 1ers  Lliga Copa Menorca

Cristina Torrent & De Vic ( Jove Genet )

– 31º CAMPIONAT  D’EUROPA

– CAMPIONS  DE  MENORCA

– 2os  Lliga Copa Menorca nivell5

Anna Benejam  &  Bolero ( Jove Genet )

– CAMPIONS  DE  BALEARS

– SUBCAMPIONS  DE  MENORCA

– 3ers  Lliga Copa Menorca nivell 5

EQUIPS

Ariadna Llabres – Gisela Salord – Gemma Capo

– SUBCAMPIONS  DE  BALEARS

Cristina Torrent – Esther Amoros – Ana Gomila – Josep Bosch

– SUBCAMPIONS  DE  MENORCA

Ariadna Llabres – Gisela Salord – Anna Benejam – Clara Marques

– 3ers  Campionat de Menorca

 

SALTS  D’OBSTACLES 

 

Maria Caules & Magic

– CAMPIONS  DE  BALEARS  ALEVINS

– CAMPIONS  DE  MENORCA 1,00 m.

– 1ers  Lliga Copa Menorca a 1,00 m.

Josep Bosch & Unieke

– CAMPIONS  DE  BALEARS  INFANTILS

– SUBCAMPIONS  DE  MENORCA 1,10 m

– 1ers  Lliga Copa Menorca a 1,10 m

Jordi Toledo & Lacortino

– CAMPIONS  DE  BALEARS  JUVENILS 0*

– 3ers  Campionat de  Menorca a 1,10 m.

Marina Salord & Resiste

– 3ers CAMPIONAT  DE  BALEARS  juvenils 0*

– CAMPIONS  DE  MENORCA 1,10 m.

– 2os  Lliga Copa Menorca a 1,10 m.

Nuria Pico & Aragon

– SUBCAMPIONS  DE  MENORCA  0,80 m.

– 1ers  Lliga Copa Menorca a 0,80 m.

Lucas Hague & Tacat

– 3ers  Campionat de  Menorca a 0,80 m.

– 1ers  Lliga Copa Menorca a 0,70 m.

Laura Florit & Blacky

– 3ers  Lliga Copa Menorca a 0,90 m.

Otilia Florit &  Punt Blanc

– CAMPIONS  DE  MENORCA 0,80 m.

– 2os  Lliga Copa Menorca a 0,90 m.

EQUIPS

Josep Bosch – Maria – Caules – Marina Salord

– 3ers CAMPIONAT  DE  BALEARS

 

 

VOLTEIG

Equip  Galop – Pas : Jordi Toledo – Marta Camps – Roser Toledo – Marina Salord – Gisela Salord – Pilar Marti

 

Equip Pas – Pas :  Angela Cortes – Laura Coll – Laia Marques – Mar Marques