Temporada 2014

DOMA CLÀSSICA

Ariadna Llabres  &  Rosenmontag ( Alevins )

– CAMPIONS  D’ESPANYA

– CAMPIONS  DE  BALEARS

– CAMPIONS  DE  MENORCA

– 1ers  Lliga Copa Menorca nivell 1

Gisela Salord  &  Stella  ( Infantils )

– 3ers  Campionat de Menorca

Gemma Capo  &  Marfort  ( Infantils  )

– 3ers CAMPIONAT  DE  BALEARS

– CAMPIONS  DE  MENORCA

– 2os  Lliga Copa Menorca nivell 2

Claudia  Triay    ( Alevins )

– 3ers  Campionat de Menorca ( The Rascals Farm Garibaldi )

– 3ers  Lliga Copa Menorca ( Bianca )

Roser Toledo  &  Lexington ( Juvenils 1* )

–  SUBCAMPIONS DE BALEARS

– 3ers  Campionat de Menorca

– 2os  Lliga Copa Menorca nivell 5

 

Cristina Calafat  &  Dago  ( Poltres 5 anys )

– 3ers  Campionat de Menorca

– 1ers  Lliga Copa Menorca

Anna Benejam  &  Bolero

– 2os  Lliga Copa Menorca nivell 5

EQUIPS

Gemma Capo – Roser Toledo – Gisela Salord  – Ariadna Llabres

– 3ers CAMPIONAT  DE  BALEARS

Gemma Capo Roser Toledo Gisela Salord

SALTS  D’OBSTACLES 

Nuria Pico & Aragon

– SUBCAMPIONS  DE  BALEARS ALEVINS

– SUBCAMPIONS  DE  MENORCA  1,00 m.

– 1ers  Lliga Copa Menorca a 0,80 m.

Marta Camps 

– SUBCAMPIONS  DE  MENORCA 1,10 m. ( Joguina )

– 1ers  Lliga Copa Menorca a 0,90 m. ( Xambona )

Lucas Hague & Punt Blanc

– 2os  Lliga Copa Menorca a 0,90 m.

Maria Caules & Magic

– CAMPIONS  DE  MENORCA 1,10 m.

– 1ers  Lliga Copa Menorca a 1,10 m.

Laura Florit & Nemo

– CAMPIONS  DE  MENORCA  1,00 m.

– 2os  Lliga Copa Menorca a 1,10 m.

Jordi Toledo & Lacortino

– SUBCAMPIONS  DE  MENORCA 1,20 m

Josep Bosch & Unieke

– 3ers  Lliga Copa Menorca a 1,20 m

Ana Gelabert  &  Joguina

– 1ers  Lliga Copa Menorca a 0,70 m.

– 3ers  Campionat de  Menorca a 0,90 m

EQUIPS

Josep Bosch – Maria – Caules – Nuria Pico – Jordi Toledo

– 3ers CAMPIONAT  DE  BALEARS

Josep Bosch – Maria Caules – Laura Florit – Otilia Florit

– CAMPIONS  DE  MENORCA

Jordi Toledo – Marina Salord – Mar Gener – Ana Gelabert

– 3ers  Campionat de  Menorca

VOLTEIG

Equip Pas – Pas :  Angela Cortes – Laura Coll – Laia Marques – Mar Marques

– 3ers CAMPIONAT D’ESPANYA

Equip  Galop – Pas : Marta Camps – Laura Mascaro – Marina Salord – Gisela Salord – Pilar Marti

–  SUBCAMPIONS  D’ESPANYA